Sonda do historie a budoucnosti prodejů nemovitost

Vzpomínáte si na doby, kdy nebyl internet? Ne? Tak tedy malá sonda do nedávné historie - nemovitosti se prodávaly na základě tištěné inzerce v novinách, např.: Prodám byt 2+kk v Líšni, hezký výhled. Dnes byste s takovým inzerátem těžko uspěli. Zatím je běžná inzerce na internetu s rozsáhlým popisem a stále lepšími fotografiemi. Čas neúprosně letí, technické možnosti se posunují kupředu mílovými kroky. V současné konkurenci již ale běžná inzerce i s těmi nejlepšími fotkami nestačí. Nastupuje doba videoprohlídek. Video je prostě "in".

I dle mých zkušeností natočit při prodeji videoprohlídku se vyplatí. Ušetří to čas Vám, mně, ale i kupujícím. Ptáte se: „Jak je to možné?“ Jednoduše, protože na prohlídku přijde kupující, který již má přesnou představu o tom, jak Vaše nemovitost vypadá. Prohlídka se tak může stát již pouze formální záležitostí, při níž se kupující ujistí, že Vaše nemovitost je pro něj skutečně ta pravá. 

Samotné natočení videoprohlídky zabere 1-2 hodiny, dle velikosti dané nemovitosti. Video je následně sestříháno a připraveno pro export na největší realitní servery. Natočení i sestřihání přenechávám profesionálovi, který díky svým zkušenostem zabezpečí kvalitní výsledek videoprohlídky. Následně přijde řada na mě a já kvalitně zabezpečím samotný prodej nemovitosti.

I Vám mohu v rámci prodeje zajistit kvalitní videoprohlídku, která pomůže najít kupujícího pro Vaši nemovitost s maximálním ušetřením Vašeho času.