Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec pellentesque velit a dolor fermentum, eget viverra risus finibus.

Sonda do historie a budoucnosti prodejů nemovitostí

Vzpomínáte si na doby, kdy nebyl internet? Ne? Tak tedy malá sonda do nedávné historie - nemovitosti se prodávaly na základě tištěné inzerce v novinách, např.: Prodám byt 2+kk v Líšni, hezký výhled. Dnes byste s takovým inzerátem těžko uspěli. Zatím je běžná inzerce na internetu s rozsáhlým popisem a stále lepšími fotografiemi. Čas neúprosně letí, technické možnosti se posunují kupředu mílovými kroky. V současné konkurenci již ale běžná inzerce i s těmi nejlepšími fotkami nestačí. Nastupuje doba videoprohlídek. Video je prostě "in".

I dle mých zkušeností natočit při prodeji videoprohlídku se vyplatí. Ušetří to čas Vám, mně, ale i kupujícím. Ptáte se: „Jak je to možné?“ Jednoduše, protože na prohlídku přijde kupující, který již má přesnou představu o tom, jak Vaše nemovitost vypadá. Prohlídka se tak může stát již pouze formální záležitostí, při níž se kupující ujistí, že Vaše nemovitost je pro něj skutečně ta pravá.

PRODÁNO - OV 5+1, ul. Mojmírovo náměstí, Brno

Samotné natočení videoprohlídky zabere 1-2 hodiny, dle velikosti dané nemovitosti. Video je následně sestříháno a připraveno pro export na největší realitní servery. Natočení i sestřihání přenechávám profesionálovi, který díky svým zkušenostem zabezpečí kvalitní výsledek videoprohlídky. Následně přijde řada na mě a já kvalitně zabezpečím samotný prodej nemovitosti.

OV 2+1 Meluzínova, Brno, ve standardu, neprůchozí pokoje

I Vám mohu v rámci prodeje zajistit kvalitní videoprohlídku, která pomůže najít kupujícího pro Vaši nemovitost s maximálním ušetřením Vašeho času.