A jak odhad ceny orné půdy pomohl Vám?

Paní Macková, díky Vašemu odhadu ceny orné půdy jsem od začátku prodeje měla nastavenou správnou cenu a tím se i prodej mého pozemku urychlil. Velice jsem byla překvapena profesionální prací a bezpečností při prodeji a velice lákavé nabídky odhadu ceny orné půdy zdarma. S důvěrou doporučuji tuto realitní kancelář Century 21 Bonus respektive paní Mackovou. Velice děkuji za spolupráci.

Řeháková I.

Chtěli bychom touto cestou pochválit službu odhad ceny orné půdy. Jsme s manželem oba už v důchodu a vlastníme dlouhá léta pozemek, který už nechceme obhospodařovat. Našim plánem bylo pozemek prodat a peníze rozdělit mezi naše děti, ale vůbec jsme neměli přehled o cenách pozemků a nechtěli jsem zatěžovat naše zaneprázdněné potomky. Když jsme dostali leták s nabídkou služby odhad ceny orné půdy zdarma, neváhali jsme a hned volali paní Mackové. Díky tomu máme už nyní kupce na náš pozemek. Děkujeme.

Málkovi

S manželem jsme chtěli prodat parcelu v Chomutově. Vůbec jsme nevěděli jaká cena se pohybuje, jelikož to byla bonitní orná půda. Obrátili jsme se na realitní kancelář Century 21, která nám udělala odhad ceny zdarma, pak jsme i prodej orné půdy zprostředkovali přes tuto realitní kancelář. Pro budoucí prodej už víme na koho se s důvěrou obrátit.

Nekvapil Pavel

Velmi nám pomohl odhad paní Mackové, která velmi profesionálně dokázala zajistit cenový odhad našeho pole, které jsme se sourozenci zdědili po rodičích. V této, pro nás velmi těžké situaci, se citlivě zhostila svého úkolu. Díky paní Mackové a jejího celkového přístupu, bylo celé dědické řízení o něco snesitelnější. Ocenili jsme, že je odhad zdarma a nemuseli jsme vynakládat další finance do řešení pozůstalosti a společně s notářem jsme celou záležitost zdárně vyřešili.

Šebestová Klára

Kontakt

Telefon

+420 775 674 541

E-mail

anna.mackova@century21.cz

Facebook

Anna Macková - realitní makléř