6. Krok: Předání nemovitosti

BI_NSH_NPAWYS_046

V momentě, kdy máte jako prodávající na bankovním účtu své finanční prostředky, zbývá poslední krok, a tím je předání nemovitosti.

Při předání nemovitosti je nutné dodržet pár pravidel. Naše asistentka s Vámi vykomunikuje poskytovatele energií a nachystá příslušné formulář. Při předání  odepíšeme stavy energií a zapíšeme je do formulářů. Abychom  je mohli ale odepsat, musíme je taky najít. Tak si prosím dopředu zjistěte, který elektroměr je Váš. Pak se stává, že musíme na bytě zapnout všechny elektrické spotřebiče, abychom zjistili, který náleží k bytu.

Na základě vyplněných  formulářů, za naše klienty zajistíme přepis energií u jednotlivých distributorů a tím ušetříme čas Vám i kupujícím.

Druhým krokem už je jen rozloučení se s nemovitostí a předání klíčů novým majitelům. Pak je čas se rozloučit, prodávající s nemovitostí a my všichni navzájem. A kupující se začne seznamovat se svým novým domovem. Ano, je to koloběh života.

Celý proces prodeje jsem Vám popsala v šesti jednoduchých krocích.  Život, ale při prodeji přináší i složitější situace. Všechny spolu ale úspěšně zvládneme, protože pokud budete chtít „Jdu do toho s Vámi.“

In the garden

Telefon

+420 775 674 541

E-mail

anna.mackova@century21.cz

Facebook

Anna Macková - realitní makléř

Komentáře