3. Krok: Profesionální nafocení Vaší nemovitosti a videoprohlídka

IMG_8920-2

Před samotným focením je nutné nemovitost připravit tak, aby zaujala, co nejvíce potencionálních zájemců. Jak na to? Za Vaší spoluúčasti uděláme tzv. Home Staging. Ptáte se, co to je? Home staging je nový fenomén na realitním trhu, který k nám přichází ze zahraničí. Jedná se o vizuální přípravu nemovitosti k prodeji. Na rozdíl od interiérového designu, kde se vyvyšuje individualita a osobní styl majitele, Home Staging je jeho opakem – to znamená, že potlačuje individualitu dosavadních majitelů a vyzdvihuje se neutrální elegance – tzv. hotelový styl – sjednocení barev, doplňků, správného osvětlení. Vytváří se tak prostor, ve kterém si kupující dokáže snáze představit sám sebe. Na focení nemovitosti bude přítomen spolupracující fotograf, který profesionálním způsobem Vaší nemovitost nafotí .

Více o homestagingu zde:

I nemovitost, která slouží jako ubytovna si zaslouží hezké fotky

        PŘED HOME STAGINGEM                                            PO HOME STAGINGU

Součástí nafocení je i natočení video prohlídky. Ptáte se, proč i video? Nestačí fotky?  Doba jde mílovými kroky kupředu a podporou v prodeji nemovitostí jsou teď video prohlídky. Vaše nemovitost díky ní bude vyčnívat v záplavě jiných nabídek. Máme mnoho konkrétních případů, kdy jsme díky video prohlídce dokázali získat pro prodávajícího vyšší cenu.

Více video prohlídek najdete zde

I Vám tímto způsobem můžu pomoct při prodeji Vaší nemovitosti. Stačí mě jenom kontaktovat na tel. 775 674 541 nebo e-mailu anna.mackova@century21.cz

Telefon

+420 775 674 541

E-mail

anna.mackova@century21.cz

Facebook

Anna Macková - realitní makléř

Komentáře