2. Krok: Rady prodávajícímu

rady prodávajícímu

Můžeme se potkat i v naší  kanceláři na nezávazné schůzce. Budete si tak moci ověřit, kde sídlíme, že jsme dynamická a rozvíjející se společnost s pevným zázemím.  A vy jako majitelé mi můžete položit jakýkoliv dotaz, který Vás zajímá ohledně prodeje Vaší nemovitosti. A v neposlední řadě se navzájem poznáme, řeknete mi svoje potřeby a přání, tedy vše, co pro Vás mohu udělat. Pro někoho je to rychlost prodeje, pro jiného nejvyšší prodejní cena. Základním pravidlem ale zůstává, že nemovitost musím vidět, protože prodávat něco, co neznám, nemá smysl.

Při schůzce na nemovitosti získám přehled o nemovitosti a veškeré informace potřebné k prodeji a k určení rozmezí prodejní ceny . Na základě toho Vám vypracuji tzv. srovnávací tržní analýzu, kde Vám popíši všechny faktory, které ovlivňují prodejní cenu.

RIZIKA PŘI NESPRÁVNÉM STANOVENÍ CENY:

  • Pokud jste cenu podhodnotili, nedosáhnete optimálního zisku.
  • Jestliže je cena vysoká, odradíte tím vážné zájemce.
  • V případě vyšší ceny, prodej na delší dobu vázne, Vy začnete být nervózní a je to na Vás znát při prohlídkách.
  • Pokud se nemovitost inzeruje dlouho, může to v zájemcích vyvolat nedůvěru, „co je s bytem v nepořádku“.

Detailně spolu také probereme marketingový plán prodeje – nafocení, inzerci, prohlídky atd.  Řeknu Vám, jak probíhá prodej nemovitosti,  od začátku až do konce. Samozřejmě jsem připravena zodpovědět Vám všechny dotazy ohledně průběhu prodeje.

Probereme si spolu detailně také marketingový plán prodeje – nafocení, inzerci, prohlídky atd.  Řeknu Vám, jak probíhá prodej nemovitosti od začátku až do konce. Samozřejmě jsem připravena zodpovědět Vám všechny dotazy ohledně průběhu prodeje.  

Stačí si pouze domluvit schůzku.

Telefon

+420 775 674 541

E-mail

anna.mackova@century21.cz

Facebook

Anna Macková - realitní makléř

Komentáře